Imunski sistem za obrambo življenja

Objavljeno dne:
Imunski sistem za obrambo življenja

Imunski sitem

Imunski sistem je inteligentna telesna struktura in po zapletenosti takoj za možgani. Življenjsko ravnovesje vzdržuje s prepoznavanjem in odstranjevanjem vseh tujkov, toksinov, mikrobov in drugih vsiljivcev, ki motijo delovanje telesa in ogrožajo zdravje in življenje. Ves čas ima veliko dela tudi s čiščenjem odmrlih, bolnih in rakavih celic iz telesa in je bolj ali manj preobremenjen.

Preobremenjenost

Imunski sistem potrebuje naše sodelovanje, da lahko nemoteno opravlja svoje kompleksne naloge obrambe telesa pred vdorom mikroskopskih vsiljivcev in toksinov vseh vrst. Zaper terapija je njegov direktni zaveznik in asistent, ker uniči vse viruse, bakterije, glive in parazite. Imunski sistem pa nato prepozna, označi in razgradi njihove ostanke. Naslednji trije stebri direktne podpore imunskemu sistemu so C, D in A vitamin.

Napake imunskega sistema

PRVA: Imunski sistem lahko v kakšni svoji komponenti deluje popolnoma nepravilno, tako da je v njegovih biokemijskih poteh prisotna napaka, zaradi katere ne opravlja svoje naloge in ogroža zdravje. Na primer da ne loči telesnih celic od mikrobov in toksinov in napada oboje. DRUGA napaka je splošna oslabljenost, pri kateri deluje sicer pravilno, a z zmanjšano močjo in nima dovolj kapacitete za ustrezno vzdrževanje telesa. TRETJA napaka imunskega sistema pa je preobčutljivost oziroma pretirana reakcija na določene alergene, ki je lahko tudi življenjsko nevarna.

1.prirojeni del imunosti je sluznica

Rodimo se s splošnim in neselektivnim imunskim sistemom. Ta je evolucijsko najstarejši in ga imajo v encimski obliki tudi enocelični organizmi z obrambo pred okužbo z neželenimi bakteriofagi. V našem telesu so prirojeni imunski sistem anatomske pregrade kože in sluznice prebavil, dihal in genitalij. V obliki sluzničnih membran in protimikrobnih snovi in beljakovin (defenzini) v sami sluznici zaustavlja prvi napad vsiljivcev.

2.prirojeni del imunosti so obrambne molekule

Če se tujki prebijejo skozi sluznice, jih čaka 'humoralna' ali molekulska pregrada v obliki obrambnih molekul v telesnih tekočinah. Sprožijo akutno vnetje z oteklino, lahko pa tudi vročino. Te snovi so interlevkini, lizocim, interferoni, laktoferin, transferin, sistem komplementa in koagulacijski sistem. V naslednjem koraku spodbudijo tudi nastanek fagocitov, to so obrambne celice za požiranje tujkov.

3.del prirojeni del imunosti so celice fagociti

Tujke, ki jih ne reciklirajo obrambne molekule, čaka celična pregrada z napadom obrambnih celic fagocitov. Različni fagociti kot so nevtrofilci, eozinofilci, makrofagi, naravne celice ubijalke in limfokin aktivirane celice požirajo, ubijejo ali kako drugače uničujejo vsiljivce. Lotijo pa se tudi uničevanja tumorskih in virusno okuženih telesnih celic. Makrofagi so tip velikih belih krvničk, ki požirajo vsiljivce, notranje pa tudi stare rdeče krvne celice (eritrocite) in druge odmrle telesne celice in njihove ostanke.

Makrofagi so dvojni agent

OSNOVNI makrofagi so del neselektivne prirojene imunosti in celostno požirajo določene vsiljivce kot so odmrle ali bolne telesne celice, na katere so naravno sprogramirani. SELEKTIVNI makrofagi pa se lahko v zapletenem imunskem procesu kot antigen samodejno in inteligentno sprogramirajo za uničevanje specifičnih vrst vsiljivcev in se selektivno prilagajajo novim grožnjam mikrobov in toksinov.

imunski sistem se krepi z Zapper Zaper Zaperino terapijo z uničevanjem virusov, bakterij, parazitov, gliv

Makrofagi so zelo veliki

Vsi makrofagi ob alarmnem signalu imunskega sistema v raznih oblikah in na razne načine nastanejo iz monocitov. Monociti so ena od treh skupin belih krvničk (zrnati levkociti) z udeležbo okoli pet odstotkov. Skozi kapilarne stene se predstadij makrofagov prebije do ogroženih mest v tkivih. Tam pa makrofagi šele zrastejo do svoje velikosti 15-30 mikrometrov, da so dovolj veliki za požiranje vsiljivcev in se tudi namnožijo. Po uspešni obrambi pa lahko preživijo v tkivih še nekaj mesecev.

Vrste makrofagov

V pljučih se v okolici pljučnih alveol razvijejo alveolarni makrofagi, ki čistijo okolico mikroskopskih pljučnih zračnih mešičkov. V veznem tkivu se makrofagi imenujejo histociti. Makrofagi v osrednjem živčevju so v obliki mikroglialnih celic. V jetrih se makrofagi razvijejo v obliki posebnih Kupfferjevih celic požiralk. V kosteh so osteoklasti kot posebna oblika makrofagov, ki razgrajujejo in reciklirajo staro kostnino, s tem pa vračajo v kri kalcij in fosfate. V koži so makrofagi Langerhansove celice, v ledvicah intraglomerulne mezanglijske celice in v granulomu epiteloidne celice.

Makrofagi sproščajo citokine

Na poškodovanih mestih pa makrofagi sproščajo razne vrste citokinov. Citokini so majhni beljakovinski posredniki med različnimi deli kompleksnega imunskega sistema in aktivatorji mnogih zapletenih imunskih funkcij. V prevelikih količinah citokini delujejo na telo in celice toksično. V imunskem sistemu lahko z zapleteno stimulacijo njegovih elementov naredijo popoln kaos, tako da telo več ne loči tujkov od lastnih celic in napada oboje.

Preveč citokinov dela škodo

Prekomerno nastajajo citokini takrat, ko popustita 1. in 2. steber prirojene imunosti. Takrat vse obrambne naloge boja z vsiljivci padejo na makrofage kot 3.steber. Pretirana aktivnost makrofagov vključno z raznimi vplivi na imunski sistem in sproščanjem preveč citokinov lahko poruši in zmede imunski sistem do te mere, da povsem izgubi ravnovesje in postane sovražnik telesu. Svoje obrambne naloge proti vsiljivcem iritiran imunski sistem ne more več uspešno opravljati. Ne more jih več prepoznati, označiti in počistiti iz telesa.

Selektivni makrofagi

SELEKTIVNI makrofagi pa so poleg prirojenega tudi del pridobljenega imunskega sistema. Pridobljeni imunski sistem se razvije in odziva s specifično priučitvijo na antigen posamezne vrste vsiljivca, za katere ustvarja tudi protitelesa. Vse iz otroških let se pridobljeni del imunskega sistema razvija ob vsakem prvem srečanju z novimi mikrobi in toksini.

Pridobljeni del imunskega sistema

Otroški imunski sistem še ni dokončno razvit in prilagojen na okolje, zato so otroci bolj občutljivi na okužbe. Pri starejših pa je imunski sistem že bolj ali manj že iritiran in zato dovzetnejši za infekcije. Če gremo na primer v dežele tretjega sveta lahko hudo zbolimo, ker nismo vajeni njihovih mikrobov, medtem ko domačini s selektivno razvitim pridobljenim imunskim sistemom normalno živijo z njimi.

imunski sistem limfocit T, limfocit B, celica ubijalka in makrofag

Limfociti B so pridobljena imunost

Limfociti B so bele krvne celice, ki skupaj z vsemi ostalimi krvnimi celicami nastajajo v kostnem mozgu. V telesu krepijo 2.steber imunosti z ustvarjanjem 'humoralne', to je molekulske pregrade s pomočjo proizvodnje protiteles. Ob prvem srečanju z antigenom (tujo beljakovino oziroma virusom) se del limfocitov B uniči, del pa dozori v zrele in naivne limfocite B. Zreli limfociti B potujejo v sekundarne limfatične organe kot so bezgavke in vranica. So vmesni člen razvoja pridobljenega imunskega sistema.

Plazmatike in spominske celice

V stiku z antigenom (tujo beljakovino oziroma virusom) se zrel limfocit B v bezgavkah ali vranici pretvori v aktivno belo krvničko 'plazmatika', del pa v male spominske celice. V nekaj dneh začne plazmatika proizvajati veliko količino protiteles. Ustvarja jih lahko s hitrostjo dvatisoč do dvajset tisoč na sekundo. Protitelesa so imunoglobulini, to so individualno izdelane beljakovine, ki se vežejo na indvidualni antigen in ga deaktivirajo.

Protitelesa so živa obramba

Plazmatike so zelo produktivne in v kratkem času odslužijo in odmrejo. Del zrelih limfocitov B pa se pretvori v dolgo živeče male 'spominske celice', ki v prihodnjem stiku z virusom trenutno pretvorijo v plazmatike in začnejo s takojšnjo proizvodnjo velike količine protiteles brez nekajdnevnega zamika. Ob drugem srečanju z virusom ga telo s pomočjo protiteles takoj prepozna in deaktivira, tako da se ne uspe dovolj namnožiti in sprožiti bolezen.

Odpornost od drugem srečanju

Takrat smo na ta virus že bolj odporni in morda niti ne zbolimo več. Razen v primeru oslabljene imunosti, ko se 'spominske celice' ne premaknejo s svojo dejavnostjo. Do oslabljene imunosti pride kadar je imunski sistem prezaposlen z aktivnostmi prekomernega čiščenja lastnih odpadnih zakisanih presnovkov in toksinov. Ali pa je zaustavljen z zdravili imunosupresivi, ki zavirajo vnetja in s tem imunski sistem. Na imunski sistem zelo vplivajo tudi genetski faktorji in slabe življenjske navade.

Zdravila imunosupresivi

Industrijska hrana z vsemi dodatki in pesticidi uničuje tudi črevesno floro. Sedež imunskega sistema je v tankem črevesju. Črevesni imunski sistem ima 80 odstotno udeležbo v imunskem sistemu. Uživamo preveč hidrogeniranega belega olja, ki ustvarja vnetja, doživljamo stres, ki s hormonom kprtizolom zavira imunski sistem. Izpostavljeni smo hišnemu elektromagnetnemu sevanja. V poplavi vnetja, bolečin in toksinov današnja medicina razsipava z zdravili, ki zaustavljajo vnetja in s tem tudi imunski sistem. Imunosupresivi so vsi zaviralci vnetja in bolečine z zaviranjem imunskega sistema v obliki injekcij in tablet.

Nesteroidna protivnetna zdravila (NSAIR)

Imunosupresivi so tudi vse blokade z injekcijami pri bolečinah v sklepih in križu, ki vsebujejo hormon kortizol in so zato 'steroidna', hormonska. Nehormonski imunosupresivi pa na videz nedolžna 'nesteroidna protivnetna zdravila' kot so aspirin, ibuprofen, naklofen še desetine drugih. Aspirin in vsa druga delujejo po mehanizmu zaviranja vnetnega COX encima.

COX encim in prostaglandin PG2

COX encim je katalizator v presnovi arahidonske kisline, to je omega 6 maščobe v belem olju, tako da telo iz nje ustvari manj mediatorjev vnetja. Istočasno s tem pa je COX encim odgovoren tudi za nastajanje ugodnega prostaglandina PG2, ki varuje sluznico. Nevarnost je, ker nesteroidna protivnetna zdravila slabijo sluznico, ki je 1.steber prirojene imunosti.

Sluznica je 1.obrambna linija

Sluznica, njene membrane in protimikrobne snovi v njej so prva obrambna linija pri zaustavljanju glavnine vsiljivcev. Sluznica mora biti zdrava in trpežna, da lahko prefiltrira in zmanjša vsiljivce, tako da masovno ne preidejo v globlje plasti telesa. Masovni vdor vsiljivcev skozi 1.obrambno linijo sluznice prebavil, dihal in genitalij naredi razdejanje imunskega sistema. Preveč vznemiri 2.steber molekulske imunske obrambe vključno z nastajanjem protiteles in 3.steber celične obrambe z ustvarjanjem celic ubijalk, ki preko antigenov prepoznavajo tujke.

Zmeden imunski sistem

Prekomerna količina nevarnih citokinov, ki pri tem nastaja skupaj z vso to zmešnjavo imunske aktivnosti iritira celoten imunski sistem, da postane neučinkovit. Izgubi orientacijo, ne prepoznava več tujkov in jih zato ne more odstraniti. Ko se imunski sistem zazanka, smo za najmanjšo stvar lahko v življenjski nevarnosti in to se danes precej dogaja.

'Sveta trojica' zavira COX encim

Pravi čudež ingverja je, da zavira vnetni COX encim brez da škoduje s pretirano blokado sluznici prijaznega prostaglandina PG2. To zmore samo narava. Farmacevtska industrija je potrošila milijarde, pa tega umetno ne more narediti. Zato raje sproti uživamo ščepec mešanice ingver, kurkuma, čili pred vsakim glavnim obrokom. Kot da čakamo na vnetja in bolečine in se takrat nekritično podvržemo nesteroidnim protivnetnim zdravilom, ki na daljši rok uničijo sluznico kot 1.obrambno linijo.

Limfociti T so pridobljena imunost

Limfociti T so prav tako vrsta belih krvničk. Krepijo 3.steber celične imunosti z ustvarjanjem celic ubijalk, pomagalk, zaviralk in spominskih limfocitov T. Celice ubijalke so citotoksične ali strupene celice z receptorji CB8, ki se vežejo na specifične antigene in neposredno povzročajo smrt celic, ki jih imunski sistem označi. Celice pomagalke izločajo citokine in skupaj z njimi še nadalje spodbujajo delovanje sorodnih limfocitov B in domačih limfocitov T.

Avtoimune bolezni

Hudo je, kadar iritiran imunski sistem v nastali zmedi nepravilno označi kot vsiljivce določena lastna tkiva. Zaradi nepravilno usmerjenega, oslabljenega, po drugi strani pa preveč stimuliranega imunskega sistema se razvijejo avtoimune bolezni kot je rak, revmatoidni artritis, hašimoto bolezen ščitnice, lupus, multipla skleroza, vnetne črevesne bolezni, kožne alergije in še mnogo drugih. V končni fazi lahko pride do odpovedi organov, medtem ko imunski sistem ne reagira na povzročitelje bolezni, tumorje, odmrle in rakave celice.

Povrnitev ravnovesja ali homeostaze

Pot iz tega je celostna povrnitev ravnovesja, ki se začne s Schumannovo stimulcijo geo impulzov Bionis za uskladitev obeh možganskih polovic v večji delež ugodnih alfa valov za bolj usklajeno krmiljenje življenjskih procesov. Osnova je zaper terapija, ki skrbi za uničevanje vsiljivcev in s tem zmanjšanje njihovih toksinov. Razbremeni imunski sistem, da se lažje povrne v zdravo ravnovesje učinkovite obrambe telesa.

Tiha vnetja so žarišča

Naravno ustavljanje tihih vnetij s 'Sveto trojico' ingver, kurkuma, čili, brez stranskih učinkov in z očuvanjem sluznice pomaga razbliniti tiha žarišča, da se v njih sčasoma ne razvije kaj hujšega. Z odpravo tihih vnetij se imunski sistem pomiri, spočije in se lažje resetira v prvotno ravnovesje, v katerem se lahko zopet uravnoteženo, pravilno in z vso silo loti svojih nalog v učinkovito obrambo telesa.

Večvalovne oscilacije dr. Lakhovsky

V mnogih študijah po vsem svetu so proučevali mehanizem delovanja Večvalovnega oscilatorja po dr. Lakhovskem, ker je imel izjemne učinke na krepitev celične moči, obrambnega sistema in celotnega telesa, da je lažje premagalo bolezni. Ugotovljeno je, da večvalovne oscilacije po dr. Lakhovskem vplivajo na pravilno 'usposabljanje' limfocitov T, tako da ti kot 3.obrambni steber celične imunosti niso preveč agresivni do lastnih tkiv ali pa premalo reaktivni do vsiljivcev.

imunski sistem krepi Lakites večvalovni oscilator po dr. Lakhovskem

Trening limfocitov T

Limfociti T v nerazviti obliki nastajajo v kostnem mozgu. Selekcija v žlezi timus ali priželjc jih 95% izloči kot neustrezne. Ostalih 5%, ki ustreza kriterijem, potuje po krvnem obtoku do limfnih žlez, kjer se v telesnem arhivu beljakovinskih tujkov za vajo srečajo z antigeni. Pri tem dozorevajo, se izklešejo in namnožijo. Nato pa v polni formi potujejo v bolne organe, kjer opravijo svojo nalogo selektivne obrambe pred specifičnimi vsiljivci kot del pridobljene imunosti pred vedno novimi tujki, ki lahko ogrožajo naše telo.

Prelomnica je vsota stanja

Vsak limfocit T se šele priuči oziroma pripravi na naloge, ki ga čakajo za uspešno obrambo telesa. Kadar pride v tem procesu do napak in je preveč agresiven, lahko prepoznava kot tujek tudi lastne kromosome, celično jedro in organele. Kot primer pri bolezni lupus telo napada lastne kromosome v celičnem jedru in je na udaru lastni genetski zapis kot tujek. Lupus je huda vnetna bolezen s fazami zagona in mirovanja. Človek je morda vsa leta videti zdrav, nenadoma pa se pojavi bolezen in diagnoza.

Malo bolezni je genetskih

Epigenetika je veda, ki znanstveno pojasni, kako mali delež bolezni je genetskih. In tudi v primeru prisotnosti genov za neko bolezen je mala možnost, da se bolezen razvije. Izraz bolezni zavisi od okoljskih faktorjev, načina človekovega počutja v življenju, načina čustvenega in stresnega odzivanja, onesnaženja in življenjskih navad. Ko pride posameznik z geni za določene bolezni v čustveno ali kakšno drugo težko situacijo, ki poruši njegovo ravnovesje, pa so geni samo pokazatelj, v kateri smeri se bo telo odzvalo s svojo predddispozicijo.

Industrijska hrana

Svetovno prehrano in zdravstvo uravnava nekaj velikih korporacij, ki dovoljujejo uporabo škodljivih snovi v prehrambene in farmacevtske namene. Te kopičijo v telesu toksine, napolnijo jetra in ledvice in sprožijo v telesu kronični vnetni imunski odziv s telesnimi bolečinami in tihimi vnetnimi žarišči. Bolečine in vnetja v nato z zdravili imunosupresivi potlačijo v mnogih letih zdravljenja, ker je to začaran krog in težave ne minejo. To kronično oslabi sluznico in celoten imunski sistem, ki postane iritiran, zmeden in nepravilno, oslabljeno ali hiperaktivno opravlja svoje naloge.

Preporod zavedanja

Odnos do življenja in prehranjevalne navade lahko spremenimo z zavedanjem in vloženim trudom. Svetovne korporacije vložijo veliko v oglaševanjem omamnih industrijskih prehrambenih izdelkov, od paštet, salam in sladic. Za tem, kaj so dovoljeni in kaj nedovoljeni dodatki in za politiko uporabe surovin in načina priprave industrijske hrane je na samem vrhu veliko nepravilnosti izven informacij javnosti.

Dr. Clark je posvetila življenje

To, da ne podležemo industrijski hrani in pijači, ampak se lotimo celostne prehrane, tako da iz živila, ki je zraslo na zemlji ali kosa mesa sami pripravimo obrok, kosilo, malico, večerjo je pot iz začaranega kroga. Knjiga dr. Clark 'Terapija za vse bolezni' opozarja na toksični izziv pri prehrambenih in tudi pri kozmetičnih izdelkih z množico receptov, ki jih je dala človeštvu za domačo pripravo hrane, pijače in kozmetike.

Avtofagija je del imunosti

V 12-16 urah od zadnjega obroka se aktivira proces avtofagije ali samojedstva. Dr. Yoshinori Oshumi je prejel Nobelovo nagrado za odkritje zapletene presnovne poti, po kateri poteka avtofagija. Z uporabo načel prehranjevanja, v katerih ne uživamo stalno nečesa, ampak jemo samo v izbranem času 8-10 ur, se sprožijo čudežni zdravilni procesi, ki brezplačno iz telesa počistijo vse tujke vključno s tumorji. Obrambni sistem si spočije in se resetira. Avtofagija je skrito orodje telesne imunosti, ki je ves čas tukaj in dostopno za vzdržne, zavestne, informirane in disciplinirane ljudi z voljo narediti nekaj zase.

Teslov generator

Teslov generator se z oddajanjem Teslovih skalarnih valov modulira z našo zavestjo in v subtilni globini vgrajene naravne inteligence pomaga pri uresničevanju želja. V bližini Teslovega generatorja pristopimo z notranjo željo kot mati za bolnega otroka: 'Da bi ja ozdravel'. Željo naslovimo na življenje, vedoč da je ob nas prijatelj, ki jo pomaga uvrstiti na prednostno v procesiranju realizacije.

Geonizator za theta preobrazbo

Theta nastavitev frekvence na 3Hz na Geonizatorju je naš pomočnik, kadar želimo prerasti trdovratne stare navade, za katere vemo, da nam niso koristne, pa se nikakor ne moremo upreti skušnjavi. Udobno nameščeni v bližini Geonizatorja z theta nastavitvijo na 3Hz se osredotočimo na novo navado, ki jo želimo osvojiti. O njej 'meditiramo' na konkreten način, kako jo začnemo realizirati in razdelamo vse potrebne vmesne korake z osredotočeno in umirjeno zbranostjo.

Zavedanje zraka, vode in etra

Razpremo pljuča in dvignemo roke in ramena, da se volumen pljuč razširi in se nadihajmo globoko. Idealne so serije po trije dolgi vdihi in izdihi vsaj po pet sekund. Pri tem da je izdih za spoznanje daljši kot vdih, ker to sprošča zdravilne sile regeneracije skozi aktivacijo parasimpatikusa. Tudi voda je naravno in skoraj brezplačno zdravilo. Kopel z žlico sladkorja in žlico nerafinirane morske soli spravlja življenjske procese v pogon. Naredimo malo morje doma vsaj z namakanjem stopal v slanici, žlička soli in sladkorja v bančku za četrt do pol ure, dokler se voda ne ohladi.

Imunski C, D, A vitamin in jod

C vitamin direktno spodbuja imunski sistem. D vitamin je skozi zapletene biološke procese neposredno vključen v razvoj imunskih celic. A vitamin pa je karotenoid, brez katerega ni učinkovite obrambe, zato redno uživajmo korenček, kuhan, dušen in surov. Jod rahlja tkiva, razbija tvorbe in direktno vpliva na imunsko odpornost. V hrani ga je vse manj, telo pa ga absorbira tudi skozi kožo z redno uporabo dermatološkega joda za razkuževanje ranic, nohtov, mozoljev in telesnih odprtin. Edino za grlo je za grgranje potrebna druga oblika joda iz lekarne, ki je za izpiranje grla in ustne votline.

Pismo dr. Shive predsedniku Donaldu Trump

Dr. Shiva izhaja iz revne indijske družine, a je zaradi izjemne nadarjenosti pri 14.-ih letih izumil e-mail in poseduje avtorske pravice zanj. S svojim denarjem od številnih izumov je študiral na prestižnih univerzah mikrobiologijo in sorodne vede. Prisoten je v najvišjih krogih farmacevtskih in političnih korporacij. Je kandidat za predsednika v Masatsusettsu. Predsedniku Donaldu Trumpu pa je poslal javno pismo glede naravne utrditve imunskega sistema vseh ljudi s C, D, A vitaminom in jodom namesto strupenih cepiv.

Vsebina pisma

Dr. Shiva je uspel s svojimi izumi in nadarjenostjo, zato je neodvisen in lahko odkrito spregovori brez strahu za svoj položaj. Predlagal je razdelitev ljudi v 4 skupine. Ljudje s COVID, zdravi ljudje z oslabljenim imunskim sistemom, ljudje z rizičnimi boleznimi brez COVID in zdravi ljudje. Za vsako skupino je v javnem pismu predsedniku Donaldu Trumpu priložil protokol naravnega dviga imunskega sistema s C, D, A vitaminom in Lugolovimi kapljicami joda, ki si ga lahko ogledate na koncu njegovega 10 minutnega videa brez prevoda s klikom na gumb zgoraj.

Cepiva so profitabilna in nevarna

Zdravila imajo samo štiri leta pravico do patenta in ekskluzivno proizvodnjo, potem pa jih lahko izdeluje vsak. Zadnja leta je odobrenih vse manj zdravil zaradi njihove toksičnosti, raziskave pa so zelo potratne. Farmacevtska industrija je zato globalno v škripcih, zato se z zdravili dogaja marsikaj nevarnega izven informacij javnosti, da bi njihova podjetja preživela. Cepiva pa imajo časovno neomejen patent in zakonsko pravo, da se ni možno pritožiti zaradi smrtnega primera, invalidnosti, avtizma ali izbruha bolezni po cepljenju. Nosijo velik profit in nobene odgovornosti za posledice.

Imunski sistem in cepiva

Cepiva vsebujejo težke kovine, živo srebro in mnoge sporne substance. Te so gojišče za kulture mikrobov, ki naj bi s cepljenjem v telesu sprožili razvoj ustreznih protiteles. V primeru iritiranega imunskega sistema so cepiva lahko nevarna, ker telo še bolj izpostavijo tujkom, proti katerim se že itak ne znajde. Veliko primerov je znanih tudi pri nas, da po cepljenju oseba ni bila več v redu telesno in tudi psihološko na primer v razvoju otroka. Tudi avtizem je povezan s težkimi kovinami in čedalje več ga je tudi v bolj blagih oblikah, včasih je bil le en primer na deset tisoč prebivalcev, sedaj pa že na par sto

Znaki oslabljene imunosti

  • Stalna utrujenost in izčrpanost brez razloga.
  • Več okužb ušes ali sinusov letno ob izključeni alergiji.
  • Ponavljajoči nahodi, herpes, bradavice in pljučnice.
  • Stalni globoki ognojki na koži ali v notranjih organih.
  • Trdovratne glivice na koži ali drugod po telesu.
  • Okužba z običajno nedolžnimi atipičnimi mikobakterijami.

Poglejmo skozi prste

Stresne situacije najprej akutno aktivirajo adrenalin. Če se stanje ne pomiri in težava ne reši, pa se po dveh dneh dvigne SEKUNDARNI stresni hormon KORTIZOL. Ta nas dela budne, da ne moremo spati. Naravno je KORTIZOL zjutraj v krvi najvišji, da se prebudimo, zvečer pa mora pasti na nulo, da se lahko tvori MELATONIN za spanje. Noč in dan povišan KORTIZOL odvzame energijo imunskemu sistemu in ga zavira, da bi ostalo več energije za reševanje težav. Za ohranitev zdrave imunosti raje tu in tam poglejmo življenju skozi prste in sklenimo z njim premirje.

Bionis za bistre možgane

Soočanje z izzivi pa rezerviramo izključno za čas dobrega počutja. Reševanje težav razdelimo v manjše korake, preostanek pa odložimo vse dokler ne pride na vrsto. Bionis je z oddajanjem geo impulzov in izboljšanjem ugodnih alfa valov eliksir za možgane in iniciator unikatnih življenjskih rešitev. Vse potrebuje svoj čas, nič ne gre na silo.

imunski sistem krepi Bionis z oddajanjem geo impulzov Schumannove resonance

Življenje dela za nas

Potrebujemo vztrajnost, zdravo mero potrpljenja, ustvarjalne aktivnosti v novih smereh in na nov način ter geo impulze Bionis kot pomočnika ob sebi. Imunski sistem nam bo hvaležen za strpnost, ki jo podelimo življenju in nas nagradi z jekleno vitalnostjo, s katero lahko izpeljemo življenjske naloge in dosežemo cilje.